Angajăm

SPECIALIST MARKETING ONLINE (Google Adwords, Facebook Ads)

CreativSoft - echipa care lucrează cu pasiune!
Vrei și tu să vii la serviciu din plăcere? Hai să aflăm împreună dacă Tu ești super colegul care îl căutăm!

Cerințe:
- Cunoștințe de management al campaniilor Google AdWords si Facebook Ads;
- Personalitate creativă și cu inițiativă, capabilă să aducă idei noi de promovare;
- Abilități de comunicare scrisă și verbală în limba română și rusă. - Experiență în elaborarea și implementarea de strategii de marketing online;
- Orientare către rezultate, capacitate bună de analiză și măsurarea succesului campaniilor;

Responsabilități:
- Vei planifica, implementa si monitoriza campanii de marketing și promovare online (Google Adwords, Facebook Ads);
- Vei optimiza costurile si vei urmări constant performanța campaniilor;
- Vei creare si optimiza campaniile Google AdWords si Facebook Ads;
- Vei analiza rezultatele obtinute.

Beneficii:
- Salariu competitiv și beneficii;
- Posibilitatea de creștere profesională și dezvoltarea carierei;
- Posibilitatea de a fi un membru de valoare al unei echipe tinere, dinamice și motivante;
- Mediu de lucru profesionist și prietenos;

Pentru a aplica completați formularul de mai jos
Încarcă CV

Notă: Dacă aveți probleme cu trimiterea CV-ului cu ajutorul formei de alături, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul pe email: hr@creativsoft.md
FRONTEND DEVELOPER SLICER

Cerințe
- Cunoștințe HTML5, CSS3, XHTML;
- Cunoștințe Bootstrap și responsive design
- Constituie un avantaj cunoștințe Javascript, jQuery (sau alte frameworkuri);

Vezi detalii...
Specialist SEO

Cunoștințe și experiență în domeniul SEO. Cunoaşterea noilor principii de optimizare.

PROGRAMATOR PHP-MYSQL

Cerințe pentru candidat

- Cunoștințe PHP (OOP/MVC), MySQL;

- Cunoștințe HTML, XHTML, XML, AJAX;

- Cunoștințe Javascript, jQuery și CSS;