top button Created with Sketch.
Specialist SMM

Poți promova un brand pe rețelele de socializare? Crezi în generare de leaduri prin SMM?
Atunci ești cel pe care îl căutăm!
Avem pentru tine o mulțime de sarcini creative. Și așteptăm în schimb implicare maximă și dedicație pentru dezvoltarea continuă a companiei!

Responsabilități de bază:
• Administrarea si moderarea de pagini pe rețele sociale: Facebook, Instagram, Linkedin, Google my business, etc
• Elaborarea conținutului creativ și atractiv pentru platformele media și de publicitate (scrierea si editarea textelor, selectarea imaginilor, elaborarea conceptului) pentru mărirea traficului;
• Analiza performanței platformelor social media utilizate și elaborarea recomandărilor de eficientizare;
• Creșterea numărului de followers și sporirea activității în grupuri;

Cerințe candidați:
• Creativitate pentru elaborarea de content atractiv, dar targetat, conform necesitaților și auditoriului ținta;
• Experiența in domeniu Social Media Marketing este binevenită;
• Abilitatea de a lucra autonom și în echipă;
• Flexibilitate, capacitatea de a face față schimbărilor în domeniul SMM.
• Cunoașterea limbii ruse este obligatorie (Engleza va constitui un avantaj).
• Abilități de comunicare, de a-și exprima gândurile logic, corect și structurat (scris și oral)

Ofertă:
• Colectiv creativ tânăr si orientat pe rezultat;
• Oficiu confortabil, ceai/cafea și fructe gratis. Feel free!
• Salariu motivant cu perspectiva de creștere.
• Program de lucru: part-time;

Candidații interesați sunt rugați să trimită CV-ul la adresa de email: office@creativsoft.md

Pentru a aplica

Trimite direct

E-mail hr@creativsoft.md

Programator PHP-MYSQL

Cerințe pentru candidat
- Cunoștințe PHP (OOP/MVC), MySQL;
- Cunoștințe HTML, XHTML, XML, AJAX;
- Cunoștințe Javascript, jQuery și CSS;
- Cunoștințe Laravel și CodeIgniter constituie un avantaj

Vei fi responsabil pentru
- Dezvoltare proiecte noi;
- Mentenanță și dezvoltare proiecte existente.

Calități personale
- Gândirea analitică;
- Dorință și capacitatea de a învăța;
- Creativitate, organizare, responsabilitate, atenție la detalii;
- Capacitatea de a lucra în echipă sau individual;

Condiții de lucru
- Salariu competitiv și beneficii;
- Posibilitatea de creștere profesională și dezvoltarea carierei;
- Posibilitatea de a fi un membru de valoare al unei echipe tinere, dinamice și motivate;
- Mediu de lucru profesionist și prietenos;
- Proiecte interesante.