top button Created with Sketch.
REACT JS DEVELOPER

Responsabilități de bază:
- Dezvoltarea de aplicatii web-based interesante;
- Dezvoltare de module si functionalitati noi pentru proiectele actuale;
- Implicare continuă la nivel de analiză și studiu în scopul dezvoltării proiectelor viitoare;

Ne-ar bucura să știm că:
- Ai experiență în dezvoltarea aplicațiilor web-based;
- Ai cunoștințe de ReactJS, Redux, JavaScript, (React Native constituie un avantaj);
- Cunoști HTML5, CSS3;
- Ai abilități de comunicare si spirit de echipă;
- Îți place ceea ce faci!

Ofertă:
- Integrare într-un colectiv tanăr, profesionist;
- Mediu de lucru agreabil, condiții excelente, ceai/cafea și fructe gratis. Feel free!
- Salariu motivant, perspectivă de creștere în carieră, in funcție de implicare și rezultate;
- Program de lucru: full-time job.

Vrem oameni pasionați de ceea ce fac și vom fi bucuroși să faci parte din echipa noastră!

Te regasesti in descriere? Trimite CV-ul tău la adresa de email hr@creativsoft.md

Pentru a aplica

Trimite direct

E-mail hr@creativsoft.md