top button Created with Sketch.
SMM SPECIALIST (Social Media Marketing)

Ai o pasiune pentru tot ce inseamnă comunicare în mediul online? Atunci ești cel pe care-l căutăm!

Responsabilități de bază:
• Administrarea paginilor pe rețele sociale: Facebook, Instagram, Linkedin, Google my business.
• Elaborarea conținutului atractiv pentru platformele media și de publicitate pentru mărirea traficului;
• Creșterea numărului de followers și sporirea activității în grupuri;

Cerințe candidați:
• Creativitate pentru elaborarea de content atractiv și targetat, conform necesitaților și auditoriului ținta;
• Experiența in domeniul Social Media Marketing este binevenită;
• Cunoasterea limbii rusa si engleza constituie un avantaj;

Ofertă:
• Colectiv creativ tânăr si orientat pe rezultat;
• Oficiu confortabil, ceai/cafea și fructe gratis. Feel free!
• Salariu motivant cu perspectiva de creștere.
• Program de lucru: part-time;

Te regasesti in descriere? Trimite CV-ul tău la adresa de email hr@creativsoft.md.

Nu rata șansa să-ți dezvolți pasiunea in profesie!

Pentru a aplica

Trimite direct

E-mail hr@creativsoft.md

PHP BACK-END DEVELOPER

- Dezvoltarea de website-uri și aplicatii web-based interesante;
- Dezvoltare de module si functionalitati noi pentru proiectele actuale;
- Implicare continuă la nivel de analiză și studiu în scopul dezvoltării proiectelor viitoare;

Ne-ar bucura să știm că:
- Ai experiență în dezvoltarea aplicațiilor web-based;
- Cunostinte de PHP, MySQL;
- Cunoștințe a cel puțin unui framework PHP modern;
- Cunoștințe JavaScript (jQuery);
- Abilitati de comunicare si spirit de echipă;
- Îți place ceea ce faci!

Ofertă:
- Integrare într-un colectiv tanăr, profesionist;
- Mediu de lucru agreabil, condiții excelente, ceai/cafea și fructe gratis. Feel free!
- Salariu motivant, perspectivă de creștere în carieră, in funcție de implicare și rezultate;
- Program de lucru: full-time job.

Vrem oameni pasionați de ceea ce fac și vom fi bucuroși să faci parte din echipa noastră!

FRONT-END DEVELOPER

Cerințe
- Cunoștințe HTML5, CSS3, XHTML;
- Cunoștințe Bootstrap și responsive design
- Constituie un avantaj cunoștințe Javascript, jQuery (sau alte frameworkuri);

Responsabilități
- Transformarea din PSD layouts în pagini web (HTML/CSS/JS) responsive;
- Testare cross-browser.

Calități personale
- Atenție la detalii
- Creativitate, organizare, responsabilitate;
- Dorință și capacitatea de a învăța lucruri noi.

Condiții de lucru
- Salariu competitiv și beneficii;
- Posibilitatea de creștere profesională și dezvoltarea carierei;
- Posibilitatea de a fi un membru de valoare al unei echipe tinere, dinamice și motivate;
- Mediu de lucru profesionist și prietenos;
- Proiecte interesante.