Angular Developer

Carieră

Cerințe:

  • 2+ ani de experiență cu Angular;
  • Experiență cu JavaScript, HTML5, CSS3 și aspectul cross-browser;
  • Buna cunoaștere a Typescript;
  • Experiență practică în integrarea API-urilor RESTful și a Serviciilor Web;
  • Bună înțelegere a sistemului de control al sursei GIT;
  • Jucător de echipă independent cu atitudine pozitivă și atenție la detalii.

Responsabilități:

  • Vei dezvolta noi caracteristici și aplicații pentru utilizator folosind Angular;
  • Vei crea module și componente autonome, reutilizabile și testabile;
  • Vei construi front end de la zero folosind materialele oferite de designer;
  • Vei colabora cu membrii echipei și participa la întâlniri;
  • Vei lucra la integrarea interfețelor împreună cu dezvoltatorii backend.

Oferim:

  • Oportunitate de creștere și dezvoltare profesională;
  • Salariu competitiv;
  • Oportunitatea de a lucra cu cele mai noi tehnologii;
  • O echipă dinamică și prietenoasă;
  • Birou confortabil, cafea, prăjituri, fructe.

Contactează-ne

Dacă consideri că ești omul potrivit pentru jobul potrivit, atunci nu ezita să ne trimiți CV-ul tău, iar noi te vom contacta imediat!