PHP Back-end Developer

Carieră

Cerințe:

  • 2+ ani de experiență cu PHP/MySQL;
  • Cunoștințe solide de Symfony și/sau Laravel;
  • Experiență cu JavaScript, HTML5, CSS3;
  • Lucrul cu controlere RESTFul;
  • Capacitatea de a consuma servicii web RESTFul;
  • Jucător de echipă independent cu atitudine pozitivă și atenție la detalii.

Responsabilități:

  • Vei proiecta și implementa noi funcții backend și vei lucra la extinderea celei existente;
  • Vei crea aplicații web și API-uri folosind PHP;
  • Vei colabora cu membrii echipei și participa la întâlniri;
  • Vei lucra la integrarea API-urilor împreună cu dezvoltatorii de front-end;
  • Vei participa la estimarea și planificarea sarcinilor de dezvoltare.

Oferim:

  • Oportunitate de creștere și dezvoltare profesională;
  • Salariu competitiv, pe baza experienței tale;
  • Pachet social complet;
  • O echipă dinamică și prietenoasă;
  • Activități de team building;
  • Birou confortabil, cafea, prăjituri, fructe.

Contactează-ne

Dacă consideri că ești omul potrivit pentru jobul potrivit, atunci nu ezita să ne trimiți CV-ul tău, iar noi te vom contacta imediat!